Tržič, Tržič

Tržič

V urejenem naselju Zali Rovt v Tržiču prodamo enoto hiše dvojček, ki obsega pritličje, nadstropje in mansardo. Nahaja se na zemljišču velikosti... več

390.000€ (2 582 €/m²)

  • 151m²

Laško, Lahomšek

Laško

Luxuzna moderna hiša. Laško je kraj zelo osebnih zgodb. Poiščite svojo med reko in hribi, med zdravilišči in graščinami, med mestom in vasmi.... več

850.000€ (1 634 €/m²)

  • 520m²

Šentjur, Šentjur

Šentjur

Prodamo 2 dve samostojni stanovanjski hiši v nizu na prostrani parceli. Nahajata se v naselju Hruševec v Šentjurju pri Celju. Za informacije pišite... več

380.000€ (1 117 €/m²)

  • 340m²

Maribor, Maribor

Maribor

Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost. Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani... več

117.000€ (1 376 €/m²)

  • 85m²

Nova Gorica, Nova Gorica

Nova Gorica

Nepremičnina se nahaja na naslovu Cesta IX. korpusa 87, 5250 Solkan. Stavba je evidentirana v katastru stavb kot stavba št. 1849, del stavbe... več

240.000€ (738 €/m²)

  • 325m²

Šentilj, Šentilj v Slovenskih Goricah

Šentilj

PRODAJA: Hiša z izjemnim potencialom na vrhunski lokaciji v objemu narave – Novine, Šentilj Iščete popoln mir, neokrnjeno naravo in zasebnost,... več

152.500€ (1 588 €/m²)

  • 96m²

Celje, Trnovlje pri Celju

Celje

V Trnovljah pri Celju posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka A1 – sodobne novogradnje v mirni, urejeni soseski, kjer boste imeli... več

288.000€ (1 756 €/m²)

  • 164m²

Celje, Trnovlje pri Celju

Celje

V Trnovlju pri Celju posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka B1 – sodobne novogradnje v mirni in urejeni soseski, le nekaj minut vožnje... več

288.000€ (1 756 €/m²)

  • 164m²

HIŠA DVOJČEK – SONČNI KRISTALI ZG. POLSKAVA

Slovenska Bistrica

SONČNI KRISTALI Sodobno bivanje v objemu narave in svetlobe V mirnem in urejenem okolju Zgornje Polskave nastaja novo, premišljeno zasnovano... več

237.000€ (2 060 €/m²)

  • 115m²

Celje, Celje

Celje

Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2, kjer sta trenutno dodatni 2 spalnici, kuhinja ter dodatna kopalnica... več

130.000€ (1 092 €/m²)

  • 119m²

Hiša A3 Petišovci – novogradnja v izgradnji (163 m², 643 m² parcela)

Lendava

Hiša A3 v Petišovcih pri Lendavi je sodobna novogradnja v izgradnji s 163,77 m² površine in 643 m² zemljišča. Odlikujejo jo energetska učinkovitost,... več

56.481.600€ (344 400 €/m²)

  • 164m²

Izola, Izola

Izola

EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10... več

420.000€ (4 038 €/m²)

  • 104m²

Piran, Piran/Pirano

Piran

Hiša z velikim zemljiščem in oljčnikom  – mirna sončna lokacija Na mirni in sončni lokaciji prodamo hišo s skupno bruto površino 115 m2, ki... več

890.000€ (7 739 €/m²)

  • 115m²

Domžale, Domžale

Domžale

Prodamo samostojno hišo na mirni in zeleni lokaciji v malo prometni ulici. Hiša ima zamenjana okna, električne in vodovodne inštalacije, tudi... več

545.000€ (3 150 €/m²)

  • 173m²

Koper, Center

Koper

EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru  Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena... več

590.000€ (3 259 €/m²)

  • 181m²

Sežana, Veliki dol

Sežana

Sodelujemo pri prodaji večje samostojne kraške hiše v naselju Veliki dol. Gre za delno prenovljeno kraško domačijo urejeno v dvostanovanjsko... več

245.000€ (1 218 €/m²)

  • 201m²

Maribor, Pobrežje

Maribor

Prodamo stanovanjsko-poslovni objekt v Mariboru – Pobrežje. Edinstvena priložnost za bivanje in poslovno dejavnost na enem mestu Predstavljamo... več

798.990€ (2 774 €/m²)

  • 288m²

Koper, Marezige

Koper

Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito... več

337.000€ (3 370 €/m²)

  • 100m²