Velenje
Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo krajno vrstno hišo na elitni lokaciji v Velenju - Lipa. Odlična in zelo prostorna razporeditev omogoča... več
385.000€ (1 360 €/m²)
Koper
Posredujemo pri ekskluzivni prodaji novejše enote dvojčka na Grinjanu pri Kopru. Dvojček je bil zgrajen leta 2022, enota pa se je od takrat... več
629.000€ (4 914 €/m²)
Sežana
SEŽANA – krajna vrstna hiša z velikim zemljiščem Na mirni lokaciji v Sežani prodamo krajno vrstno hišo, zgrajeno leta 1870 - obnovljena 1965,... več
249.900€ (2 082 €/m²)
Nova Gorica
ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje... več
699.000€ (1 894 €/m²)
Celje
Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2, kjer sta trenutno dodatni 2 spalnici, kuhinja ter dodatna kopalnica... več
130.000€ (1 092 €/m²)
Celje
Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo samostojno hišo z lepim vrtom na sončni lokaciji v Celju. Hiša je v prvotnem stanju in potrebna kompletne... več
269.000€ (1 894 €/m²)
Koper
V Marezigah prodamo čudovito samostojno hišo s pogledom na morje, zgrajeno leta 2022, na mirni in sončni lokaciji nad Koprom. Hiša stoji na... več
884.000€ (4 250 €/m²)
Medvode
Ekskluzivna hiša, Hraše, Smlednik (K+P+1+M, l. 2003) Na izjemni ter mirni lokaciji ob gozdu v naselju Hraše, le nekaj minut vožnje do Ljubljane,... več
660.000€ (1 946 €/m²)
Ptuj
Pozdravljeni, Prodaja se izjemna priložnost za nakup stanovanjsko–poslovnega objekta v centru Ptuja. Objekt je vzdrževan, z utečenim in že uveljavljenim... več
799.900€ (938 €/m²)
Koper
Posredujemo pri prodaji samostojne, večstanovanjske hiše s pogledom na morje, ki se nahaja v Semedeli pri Kopru, na zelo atraktivni lokaciji.... več
860.000€ (3 553 €/m²)
Koper
PRILOŽNOST ZA KAKOVOSTNO BIVANJE – MODEREN DVOJČEK V PRADEH PRI KOPRU V mirnem in urejenem naselju Prade, le nekaj minut vožnje do Kopra in... več
700.000€ (3 977 €/m²)
Izola
Posredujemo pri ekskluzivni prodaji vmesne vrstne hiše iz leta 1982, ki se nahaja v mirnem delu Jagodja v Izoli. Nepremičnina nudi kakovostno... več
630.000€ (5 338 €/m²)
Koper
PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna... več
990.000€ (3 132 €/m²)
Šentilj
PRODAJA: Hiša z izjemnim potencialom na vrhunski lokaciji v objemu narave – Novine, Šentilj Iščete popoln mir, neokrnjeno naravo in zasebnost,... več
152.500€ (1 588 €/m²)
Ilirska Bistrica
Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik... več
115.000€ (1 642 €/m²)
Koper
Na izjemni lokaciji z odprtim pogledom na morje je naprodaj večja hiša, zgrajena leta 1974, ki stoji na prostorni parceli in ponuja številne... več
684.000€ (2 514 €/m²)
Piran
Hiša z velikim zemljiščem in oljčnikom – mirna sončna lokacija Na mirni in sončni lokaciji prodamo hišo s skupno bruto površino 115 m2, ki... več
890.000€ (7 739 €/m²)
Šentjur
Prodamo 2 dve samostojni stanovanjski hiši v nizu na prostrani parceli. Nahajata se v naselju Hruševec v Šentjurju pri Celju. Za informacije pišite... več
390.000€ (1 147 €/m²)