Gornja Radgona, Gornja Radgona

Gornja Radgona , Gornja Radgona, Slovenija

461.838€

95 €/m²

Novo 2
Zemljišče, Gornja Radgona, prodaja, 4836m2, 461838EUR, id3329
Vrsta

Zemljišče

Velikost

4836 m²

Podrobnosti

Vrsta
Zemljišče
Cena
461.838€
Velikost
4836 m² (95 €/m²)
Posodobljeno
20.05.2026
ID
3329

Opis

INVESTICIJSKA PRILOŽNOST ZA RAZVOJ VEČSTANOVANJSKE SOSESKE – GORNJA RADGONA
V Gornja Radgona je na voljo izjemno perspektivno stavbno zemljišče v skupni izmeri 4.836 m², namenjeno investitorjem in nepremičninskim razvijalcem za gradnjo sodobnih večstanovanjskih objektov.
Po sprejetju novega OPPN je na območju predvidena gradnja večstanovanjskih objektov etažnosti K+P+4, kar omogoča razvoj obsežnejšega stanovanjskega projekta z odličnim izkoristkom zemljišča in visokim investicijskim potencialom.
Ključne prednosti investicije:
odlična lokacija za razvoj večstanovanjskih objektov,
možnost gradnje več objektov,
predvidena etažnost K+P+4,
mirna in zelena lokacija v neposredni bližini rekreacijskih površin,
neposredna bližina vrtca, športne infrastrukture in doma starejših občanov,
odlična prometna povezanost in hiter dostop do Avstrije,
lokacija z visokim potencialom za prodajo ali oddajo stanovanj,
primerno za razvoj moderne stanovanjske soseske.
Zemljišče se nahaja v neposredni bližini osrednjega rekreacijskega območja mesta, ki ga sestavljata Mestni park in gozdni park Lisjakova struga z urejenimi pešpotmi, učno potjo ter številnimi površinami za sprostitev in rekreacijo. Takšno okolje predstavlja pomembno dodano vrednost za sodobne kupce stanovanj, ki iščejo kakovost bivanja v zelenem in mirnem okolju.
V bližini se nahajajo:
vrtec,
Dom starejših občanov Gornja Radgona,
športna dvorana,
nogometna in teniška igrišča,
trgovine in ostala pomembna infrastruktura.