Najdenih 12 oglasov

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo... več

269.000€ (924 €/m²)

  • 291m²

Lenart, Zgornja voličina

Lenart

Pozdravljeni, predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m² od tega cca 1.700 m² zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju... več

86.000€ (32 €/m²)

  • 2649m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Prečudovito duplex luksuzno 5 sobno stanovanje z dvema garažnima mestoma, se prodaja. Čaka morda, vas? KJE: Lenart ob čisto vsej... več

524.903€ (3 322 €/m²)

  • 158m²
  • 4/4

Lenart, Šetarova

Lenart

Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart... več

88.000€ (637 €/m²)

  • 138m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Predstavljamo vam izjemno priložnost, za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju... več

257.000€ (2 123 €/m²)

  • 121m²
  • 2/2

Lenart, Spodnja voličina

Lenart

Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja!  Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam zanimivo kmetijo... več

199.900€ (1 537 €/m²)

  • 130m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta  KJE: Lenart v Slovenskih Goricah OSNOVNI PODATKI: Površina... več

289.000€ (741 €/m²)

  • 390m²

Lenart, Zavrh

Lenart

Pozdravljeni, predstavljamo vam samostojno hišo, ki stoji na čudoviti, prostorni parceli velikosti 2.213 m² v kraju Zavrh pri Lenartu. Gre za... več

247.000€ (1 235 €/m²)

  • 200m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Predstavljamo vam prostorno in svetlo 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v topli, urejeni in zelo prijetni večstanovanjski stavbi... več

175.000€ (2 272 €/m²)

  • 77m²
  • 3/5

Lenart, Močna

Lenart

TOP CENA! Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim gradbenim dovoljenjem, ki vam omogoča gradnjo nadstandardne čudovito... več

119.900€ (92 €/m²)

  • 1295m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče vcentru mesta Lenart v Slovenskih Goricah, ki ponuja edinstveno priložnost za... več

251.000€ (26 €/m²)

  • 9454m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah... več

970.000€ (960 €/m²)

  • 1010m²