Koper, Šalara
Šalara , Koper, Slovenija
499.000€
2 012 €/m²
Vrsta
Hiša
Velikost
248 m²
Podrobnosti
- Vrsta
- Hiša
- Cena
- 499.000€
- Velikost
- 248 m² (2 012 €/m²)
- Posodobljeno
- 18.05.2026
- ID
- 3324
Opis
Na mirni lokaciji v Šalari, obdani z naravo in popolno zasebnostjo, se nahaja samostojna hiša z dvema ločenima stanovanjskima enotama, gospodarskimi prostori ter več kot 24.000 m² zemljišča, ki obsega kmetijske površine in gozd. Idealna priložnost za večjo družino, dve generaciji bivanja ali kombinacijo bivanja in samooskrbe.
Hiša je razporejena v dve etaži.
V pritličju se nahaja 3-sobno stanovanje velikosti približno 72 m², ki obsega:
dve spalnici
dnevni prostor z izhodom na teraso
kuhinjo z jedilnico
predprostor
kopalnico
Poleg stanovanja se v pritličju nahajata še:
družabni prostor
kurilnica
povezava v zgornje nadstropje
V prvem nadstropju se nahaja glavno stanovanje velikosti približno 130 m²:
vterasa ob vhodu
prostorna terasa z izhodom na vrt
kuhinja z jedilnico
dnevna soba
hodnik
tri ločene spalnice
dve kopalnici
utility prostor s povezavo v spodnjo etažo
Dodatne značilnosti:
centralno ogrevanje preko radiatorjev
možnost ogrevanja na pelete z zalogovnikom, nafto ali drva
sončni paneli za ogrevanje sanitarne vode
betonska streha
5 cm zunanje izolacije
lesena okna in vrata
lastni vodni vir (pitna voda), hiša ni priključena na vodovodno omrežje
čistilna naprava
Zunanjost:
nadstrešek za dva avtomobila
dodatno parkirišče za več avtomobilov
velika garaža s pomičnimi vrati
ogromno zemljišče, ki ponuja številne možnosti uporabe
veliko sadnega drevja in oljk
4 km vožnje do Kopra
Nepremičnina je odlična izbira za vse, ki iščejo stik z naravo, mirno bivanje, veliko zasebnosti ter dodatne površine za kmetijsko dejavnost, živali ali samooskrbo.