Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo... več

269.000€ (924 €/m²)

  • 291m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Prečudovito duplex luksuzno 5 sobno stanovanje z dvema garažnima mestoma, se prodaja. Čaka morda, vas? KJE: Lenart ob čisto vsej... več

524.903€ (3 322 €/m²)

  • 158m²
  • 4/4

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Predstavljamo vam izjemno priložnost, za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju... več

257.000€ (2 123 €/m²)

  • 121m²
  • 2/2

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta  KJE: Lenart v Slovenskih Goricah OSNOVNI PODATKI: Površina... več

289.000€ (741 €/m²)

  • 390m²

Šentilj, Šentilj v Slovenskih Goricah

Šentilj

PRODAJA: Hiša z izjemnim potencialom na vrhunski lokaciji v objemu narave – Novine, Šentilj Iščete popoln mir, neokrnjeno naravo in zasebnost,... več

152.500€ (1 588 €/m²)

  • 96m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Predstavljamo vam prostorno in svetlo 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v topli, urejeni in zelo prijetni večstanovanjski stavbi... več

175.000€ (2 272 €/m²)

  • 77m²
  • 3/5

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Pozdravljeni, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče vcentru mesta Lenart v Slovenskih Goricah, ki ponuja edinstveno priložnost za... več

251.000€ (26 €/m²)

  • 9454m²

Lenart, Lenart v Slovenskih Goricah

Lenart

Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah... več

970.000€ (960 €/m²)

  • 1010m²

Šentilj, Šentilj v Slovenskih Goricah

Šentilj

Pozdravljeni, na zelo lepi ter sončni lokaciji čaka parcelica novega, kupca  :) KJE: Novine cca kilometer do vse potrebne infrastrukture OBJEKTIVNI... več

69.000€ (21 €/m²)

  • 3173m²

Nova Gorica, Nova Gorica

Nova Gorica

Nepremičnina se nahaja na naslovu Cesta IX. korpusa 87, 5250 Solkan. Stavba je evidentirana v katastru stavb kot stavba št. 1849, del stavbe... več

240.000€ (738 €/m²)

  • 325m²

Hiša z razgledom v Jeruzalemskih goricah | Izjemna ponudba

Ormož

Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m², 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični... več

119.999€ (794 €/m²)

  • 151m²

Nova Gorica, Stara Gora

Nova Gorica

Na vzhodni strani naselja Stara Gora, v bližini Nove Gorice ( 6,0 km)  prodamo zazidljivo zemljišče  velikosti 1551 m².  Zemljišče se nahaja... več

152.000€ (98 €/m²)

  • 1551m²

Nova Gorica, Šempas

Nova Gorica

ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje... več

699.000€ (1 894 €/m²)

  • 369m²

Nova Gorica, Ajševica

Nova Gorica

Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km)  in sredi neokrnjene narave  se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji... več

139.655€ (85 €/m²)

  • 1643m²

Nova Gorica, Ajševica

Nova Gorica

105.740€ (85 €/m²)

  • 1244m²

Nova Gorica, Ajševica

Nova Gorica

Ponujamo vam  odlično priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v velikosti 14429 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem podeželskem okolju, obdano... več

86.574€ (6 €/m²)

  • 14429m²

Nova Gorica, Ajševica

Nova Gorica

Gradbena parcela velikosti 1583 m² stoji na robu slikovite Vipavske doline, ponuja čudovite razglede in mirno okolje. Nahaja se v vasi Ajševica,... več

134.555€ (85 €/m²)

  • 1583m²

Nova Gorica, Ajševica

Nova Gorica

94.095€ (85 €/m²)

  • 1107m²