Piran, Piran/Pirano

Piran/Pirano , Piran, Slovenija

620.000€

8 378 €/m²

Vrsta

Stanovanje

Velikost

74 m²

Tip

3 - sobno

Podrobnosti

Vrsta
Stanovanje
Tip
3 sobno
Cena
620.000€
Velikost
74 m² (8 378 €/m²)
Posodobljeno
04.05.2026
ID
3285

Opis

Čudovito dupleks 3-sobno stanovanje v prvi vrsti ob morju – Piran.
V Piranu, le nekaj korakov od obale, je na voljo čudovito 3-sobno dupleks stanovanje velikosti 74,6 m², ki navdušuje s svojo edinstveno lokacijo in čudovitim razgledom.
Stanovanje se nahaja v prvi vrsti ob morju, kar mu daje poseben čar – razgled na morje se odpira iz vseh sob ter s terase, kjer lahko uživate v nepozabnih pogledih na Piranski zaliv.
Nepremičnina je v odličnem stanju, saj je bila temeljito obnovljena in je redno vzdrževana.
Razporeditev:
Ob vstopu vas pričaka predprostor, iz katerega dostopate do dveh prostornih spalnic, obe z očarljivim pogledom na morje. V isti etaži se nahaja tudi kopalnica. Notranje stopnice vodijo v zgornjo etažo, kjer se odpira svetel in zračen bivalni prostor s kuhinjo in dnevnim delom. V kuhinji posebno vzdušje pričara tudi kamin. Iz kuhinje je izhod na teraso, ki ponuja čudovit, odprt pogled na morje in Piranski zaliv.
Prednosti:
prva vrsta ob morju
razgled na morje iz vseh prostorov
terasa z odprtim pogledom
dupleks razporeditev
obnovljeno in skrbno vzdrževano 
izjemna lokacija v Piranu
Ogrevanje je urejeno s klimatsko napravo, ter radiatorji. 
Stanovanje predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje, počitniški oddih ali kot investicijo za oddajanje.
Pogoj prodajalca je, da kupec ob sklenitvi pogodbe poravna davek na promet z nepremičnino v višini 2 % od prodajne vrednosti.
Za več informacij ali ogled nas kontaktirajte na 040/519-... Pokaži številko ali katja.reja@kwslovenia.com.